PINK DRINK, jak se mu jinak říká, je vytrvalý sportovec. Útočí na přebytečný tělesný tuk, který zkracuje lidský život. Proti špatným stravovacím návykům používá staré osvědčené zbraně. Takové, z nichž vás přejde i chuť k jídlu 😉

BODY FAT βG KILLER® je průlomový funkční nápoj s osvěžující chutí na každodenní použití. Mixem přírodních surovin podpoří spalování tuků, uhasí žízeň a hydratuje tělo. BODY FAT KILLER je výsledkem práce uznávaných odborníků v oblasti dietologie, biotechnologie, farmaceutického výzkumu a tradiční medicíny. Byl navržen pro regulaci váhy přirozenou cestou. Je to nápoj, který MAKES YOU FEEL BETTER!™

FUNKCE

BODY FAT KILLER obsahuje jedinečnou kombinaci ovocných šťáv a rostlinných extraktů.

  • snižuje apetit vyrovnáním hladiny glukózy v krvi,
  • zrychluje spalování tuků, čímž pomáhá při regulaci váhy,
  • podporuje efektivnější zpracování tuků v metabolismu,
  • podporuje střevní mikroflóru,
  • pomáhá potlačovat tvorbu tuků a jejich ukládání v těle.

SLOŽENÍ

BODY FAT KILLER má přírodní složení. Pracuje harmonicky s chemií těla, ne proti ní. Je vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje umělá barviva, příchutě, stabilizátory, kofein, taurin ani kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy.

Přírodní minerální voda

Minerální voda z Rakouských Alp obsahuje optimální množství vápníku a hořčíku. Má velmi nízký obsah dusičnanů, dusitanů a sodíku. Díky její vysoké kvalitě a čistotě se používá v dětských programech výživy, jakož i při léčbě kardiovaskulárních chorob a při problémech s ledvinami u dospělých.

Ananas

Je výborným zdrojem manganu. Tento minerál je součástí enzymů, které jsou důležitou součástí při tvorbě energie a antioxidačních procesech. Ananas je bohatý na vlákninu. Obsahuje i malé množství vitamínu C, draslíku a unikátní trávicí enzym bromelain. Je to enzym, který pomáhá nejen trávení, ale i metabolizaci tuků. Dokáže pomoci i při otocích a zánětech.

Grep

Grep je stejně jako ostatní citrusy dobrým zdrojem vitaminu C, draslíku, karotenoidů, vlákniny a antioxidantů. Je podstatným prvkem ve zdravé výživě. Studie prokázaly, že grep pomáhá snížit LDL cholesterol a glykemický index, čímž pomáhá metabolismu spálit tuk.

Rozpustná vláknina BENEO®

Vláknina je důležitá pro snížení LDL cholesterolu a zdravé trávení. Rozpustná vláknina BENEO® je látka získávaná z kořínků čekanky. Probiotickými vlastnostmi stimuluje růst střevní mikroflóry, která ve střevě vytváří zdravé prostředí a podporuje jeho funkci. Díky nízkému glykemickému indexu je vhodná i pro lidi, kteří jsou na přísných dietách.

Jablečný ocet

Obsahuje mnoho minerálů (vápník, draslík, hořčík, fosfor), vitamínů (C, E), antioxidanty a vlákninu. Tím, že podporuje aktivitu trávicích enzymů, omezuje přeměnu cukrů na tuky. Konzumací jablečného octa s jídlem zvýší pocit nasycení a tím redukuje množství přijímané stravy. Už jednorázové užití octa působí na množství konzumovaného jídla během celého dne.

L- karnitín

Je důležitou součástí procesu přeměny tuku na energii. Dieta, v níž je zahrnut L- karnitin vede k rychlejšímu úbytku váhy.

Garcinia cambogia

Velmi efektivní rostlinná alternativa pro kontrolu obezity a cholesterolu. Účinná látka funguje 2 způsoby, za 1. snižuje chuť na jídlo a za 2. zabraňuje syntéze lipidů.

Hlíva ústřičná

Houba podobná Shiitake je bohatá na polysacharidy. Stimuluje imunitní systém a zkoumají se její účinky v prevenci před virálního onemocněními a rakovinou. Obsahuje silné antioxidanty s protizánětlivými schopnostmi a jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém.

Zázvor

Zázvor používali již odedávna v indické, asijské a arabské medicíně pro léčebné účely. Tradičně je se zázvorem spojena zejména jeho schopnost zahřát a vyvolat tím pocení. Podporuje i produkci serotoninu, čímž potlačuje chuť na jídlo.

Artyčok

Má velký potenciál jako silný antioxidant, posiluje ochrannou funkci jater. Stal se oblíbenou ingredience v dietách pro jeho schopnost stimulovat tvorbu žluči a následně zlepšit zpracování tuků. Snižuje cholesterol a hladinu triglyceridů.

* Tato tvrzení nejsou ověřeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA. Tento produkt není určen pro diagnózu, prevenci, nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění.