Alcohol Killer Shot

Alcohol Killer je připravený také jako koncentrát v cestovním balení – Alcohol Killer Shot. Vejde se do každé kabelky, peněženky, kufříku nebo do kapsy bundy a kabátu. Jeho užití je velmi jednoduché, ať už přímo vymáčknout (squeeze), do vody, namixovat s oblíbeným drinkem nebo i do piva (tzv. ovocné pivo, “Radler”).

ALCOHOL KILLER® je díky unikátnímu přírodnímu složení ideální volbou pro rychlejší vstřebávání zbytkového alkoholu z krve. Klinické testy, provedené nezávislou akreditovanou laboratoří ExpertTox v USA ukazují, že nápoj ALCOHOL KILLER® urychluje odbourávání alkoholu v krvi o více než 40 %.

SLOŽENÍ

Alcohol Killer má přírodní složení. Pracuje harmonicky s chemií těla, ne proti ní. Je vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje umělá barviva, příchutě, stabilizátory, kofein, taurin ani kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy.

Citronová tráva

Je známo, že citronová tráva má antiseptické, antioxidační, antivirové a antimykotické účinky. Blahodárně působí na celou trávicí soustavu, včetně žaludku, střev a slinivky. Podporuje krevní oběh a udržuje cévní systém, reguluje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Bez vedlejších účinků uklidňuje nervové podráždění a podporuje detoxikaci jater a ledvin.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) má spolu s houbou Shiitake výjimečné postavení pro své blahodárné působení na zdraví člověka v Čínské tradiční medicíně. Obsahuje betaglukany a celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selénu a zinku. Obsahové látky jsou v takovém množství a poměru, který lidskému organismu maximálně vyhovuje. Vyznačuje se také vysokým podílem vlákniny, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny a má vliv na peristaltiku (pohyby) střev.

Niacin

Niacin je nutný pro metabolické zpracování uhlohydrátů, tuků a proteínů. Přispívá k správné funkci nervové soustavy a ke snížení vyčerpání a únavy.

Betaglukany

Beta glukan je polysacharid s dlouhým řetězcem. Jeho jediným stavebním prvkem je glukóza (jednoduchý cukr). V řetězci je vázaná vazbami na uhlících v pozicích 1 a 3. Menší postranní řetězce se větví z hlavního řetězce polysacharidu na uhlících v pozicích 1 a 6. A je to právě tato forma ß-1,3/1,6-D-glukan, která vykazuje nejlepší imunostimulační vlastnosti.

Bez černý

Květy obsahují silice, slizy, třísloviny, glykozidy (sambunigrin a rutin), organické kyseliny (jablečnou, octovou, valérovou) a vitamín C. Plody obsahují cukry, kyselinu jablečnou, třísloviny, pektin, v čerstvém stavu vitamín C, ve slupce a v semenech vitamín A a skupinu vitamínů B – B1, B2, B6, B12, také kyselinu panthotenovou. Listy obsahují živici, glykozidy, sambunigrin, sambucin a značné množství vápníku.

Glukózovo-fruktózový sirup

Zdroj uhlohydrátů, které poskytují energii potřebnou pro tělo a správné fungování mozku. Přispívají ke spomalení vstřebávání alkoholu. Kombinace glukozovo-fruktozového sirupu nemá nic spoločného se zdravotně škodlivým HFCS (high fructose corn syrup).

Vitamín C (kyselina L-Askorbová)

Kyselina L – askorbová je potřebná pro růst a obnovu tkáně. Je to antioxidant, který pomáhá odstranit z těla škodlivé volné radikály. Je nevyhnutnou součástí zdravých enzymatických reakcí, posiluje stěny cév, pomáhá absorbovat železo a posiluje imunitní systém organismu.

Tento produkt není určen pro diagnózu, prevenci, nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění.