Body Fat Killer

PINK DRINK, jak se mu jinak říká, je vytrvalý sportovec. Útočí na přebytečný tělesný tuk, který zkracuje lidský život. Proti špatným stravovacím návykům používá staré osvědčené zbraně. Takové, z nichž vás přejde i chuť k jídlu 😉

BODY FAT βG KILLER® je průlomový funkční nápoj s osvěžující chutí na každodenní použití. Mixem přírodních surovin podpoří spalování tuků, uhasí žízeň a hydratuje tělo. BODY FAT KILLER je výsledkem práce uznávaných odborníků v oblasti dietologie, biotechnologie, farmaceutického výzkumu a tradiční medicíny. Byl navržen pro regulaci váhy přirozenou cestou. Je to nápoj, který MAKES YOU FEEL BETTER!™

FUNKCE

BODY FAT KILLER obsahuje jedinečnou kombinaci ovocných šťáv a rostlinných extraktů.

  • snižuje apetit vyrovnáním hladiny glukózy v krvi,
  • zrychluje spalování tuků, čímž pomáhá při regulaci váhy,
  • podporuje efektivnější zpracování tuků v metabolismu,
  • podporuje střevní mikroflóru,
  • pomáhá potlačovat tvorbu tuků a jejich ukládání v těle.

SLOŽENÍ

BODY FAT KILLER má přírodní složení. Pracuje harmonicky s chemií těla, ne proti ní. Je vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje umělá barviva, příchutě, stabilizátory, kofein, taurin ani kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy.

Přírodní minerální voda

Minerální voda z Rakouských Alp obsahuje optimální množství vápníku a hořčíku. Má velmi nízký obsah dusičnanů, dusitanů a sodíku. Díky její vysoké kvalitě a čistotě se používá v dětských programech výživy, jakož i při léčbě kardiovaskulárních chorob a při problémech s ledvinami u dospělých.

Ananas

Je výborným zdrojem manganu. Tento minerál je součástí enzymů, které jsou důležitou součástí při tvorbě energie a antioxidačních procesech. Ananas je bohatý na vlákninu. Obsahuje i malé množství vitamínu C, draslíku a unikátní trávicí enzym bromelain. Je to enzym, který pomáhá nejen trávení, ale i metabolizaci tuků. Dokáže pomoci i při otocích a zánětech.

Grep

Grep je stejně jako ostatní citrusy dobrým zdrojem vitaminu C, draslíku, karotenoidů, vlákniny a antioxidantů. Je podstatným prvkem ve zdravé výživě. Studie prokázaly, že grep pomáhá snížit LDL cholesterol a glykemický index, čímž pomáhá metabolismu spálit tuk.

Rozpustná vláknina BENEO®

Vláknina je důležitá pro snížení LDL cholesterolu a zdravé trávení. Rozpustná vláknina BENEO® je látka získávaná z kořínků čekanky. Probiotickými vlastnostmi stimuluje růst střevní mikroflóry, která ve střevě vytváří zdravé prostředí a podporuje jeho funkci. Díky nízkému glykemickému indexu je vhodná i pro lidi, kteří jsou na přísných dietách.

Jablečný ocet

Obsahuje mnoho minerálů (vápník, draslík, hořčík, fosfor), vitamínů (C, E), antioxidanty a vlákninu. Tím, že podporuje aktivitu trávicích enzymů, omezuje přeměnu cukrů na tuky. Konzumací jablečného octa s jídlem zvýší pocit nasycení a tím redukuje množství přijímané stravy. Už jednorázové užití octa působí na množství konzumovaného jídla během celého dne.

L- karnitín

Je důležitou součástí procesu přeměny tuku na energii. Dieta, v níž je zahrnut L- karnitin vede k rychlejšímu úbytku váhy.

Garcinia cambogia

Velmi efektivní rostlinná alternativa pro kontrolu obezity a cholesterolu. Účinná látka funguje 2 způsoby, za 1. snižuje chuť na jídlo a za 2. zabraňuje syntéze lipidů.

Hlíva ústřičná

Houba podobná Shiitake je bohatá na polysacharidy. Stimuluje imunitní systém a zkoumají se její účinky v prevenci před virálního onemocněními a rakovinou. Obsahuje silné antioxidanty s protizánětlivými schopnostmi a jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém.

Zázvor

Zázvor používali již odedávna v indické, asijské a arabské medicíně pro léčebné účely. Tradičně je se zázvorem spojena zejména jeho schopnost zahřát a vyvolat tím pocení. Podporuje i produkci serotoninu, čímž potlačuje chuť na jídlo.

Artyčok

Má velký potenciál jako silný antioxidant, posiluje ochrannou funkci jater. Stal se oblíbenou ingredience v dietách pro jeho schopnost stimulovat tvorbu žluči a následně zlepšit zpracování tuků. Snižuje cholesterol a hladinu triglyceridů.

* Tato tvrzení nejsou ověřeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA. Tento produkt není určen pro diagnózu, prevenci, nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění.