Alcohol Killer

ALCOHOL KILLER® Vám pomůže rychleji odbourat zbytkový alkohol z krve, posílí detoxikační proces a nastartuje Vás do nového dne bez negativních vlivů alkoholu, žaludku na vodě, bolestí hlavy, zkrátka bez „opice“.

ALCOHOL KILLER® je díky unikátnímu přírodnímu složení ideální volbou pro rychlejší vstřebávání zbytkového alkoholu z krve. Klinické testy, provedené nezávislou akreditovanou laboratoří ExpertTox v USA ukazují, že nápoj ALCOHOL KILLER® urychluje odbourávání alkoholu v krvi o více než 40 %.

SLOŽENÍ

Alcohol Killer má přírodní složení. Pracuje harmonicky s chemií těla, ne proti ní. Je vhodný pro každodenní použití. Neobsahuje umělá barviva, příchutě, stabilizátory, kofein, taurin ani kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy.

Přírodní minerální voda

Základ tvoří pramenitá voda pocházející z Alpské přírody, vhodná pro kojeneckou výživu, kterou lékaři doporučují pacientům s kardiovaskulárním onemocněním i onemocněním ledvin. Tato voda, také nazývána „světelná“ voda, má až 34 000 Bovisových jednotek. Díky jejímu rezonančnímu spektru jí přisuzují výjimečné účinky na zdraví člověka.

Citronová tráva

Je známo, že citronová tráva má antiseptické, antioxidační, antivirové a antimykotické účinky. Blahodárně působí na celou trávicí soustavu, včetně žaludku, střev a slinivky. Podporuje krevní oběh a udržuje cévní systém, reguluje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Bez vedlejších účinků uklidňuje nervové podráždění a podporuje detoxikaci jater a ledvin.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) má spolu s houbou Shiitake výjimečné postavení pro své blahodárné působení na zdraví člověka v Čínské tradiční medicíně. Obsahuje betaglukany a celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selénu a zinku. Obsahové látky jsou v takovém množství a poměru, který lidskému organismu maximálně vyhovuje. Vyznačuje se také vysokým podílem vlákniny, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny a má vliv na peristaltiku (pohyby) střev.

Niacin

Niacin je nutný pro metabolické zpracování uhlohydrátů, tuků a proteínů. Přispívá k správné funkci nervové soustavy a ke snížení vyčerpání a únavy.

Betaglukany

Beta glukan je polysacharid s dlouhým řetězcem. Jeho jediným stavebním prvkem je glukóza (jednoduchý cukr). V řetězci je vázaná vazbami na uhlících v pozicích 1 a 3. Menší postranní řetězce se větví z hlavního řetězce polysacharidu na uhlících v pozicích 1 a 6. A je to právě tato forma ß-1,3/1,6-D-glukan, která vykazuje nejlepší imunostimulační vlastnosti.

Bez černý

Květy obsahují silice, slizy, třísloviny, glykozidy (sambunigrin a rutin), organické kyseliny (jablečnou, octovou, valérovou) a vitamín C. Plody obsahují cukry, kyselinu jablečnou, třísloviny, pektin, v čerstvém stavu vitamín C, ve slupce a v semenech vitamín A a skupinu vitamínů B – B1, B2, B6, B12, také kyselinu panthotenovou. Listy obsahují živici, glykozidy, sambunigrin, sambucin a značné množství vápníku.

Glukózovo-fruktózový sirup

Zdroj uhlohydrátů, které poskytují energii potřebnou pro tělo a správné fungování mozku. Přispívají ke spomalení vstřebávání alkoholu. Kombinace glukozovo-fruktozového sirupu nemá nic spoločného se zdravotně škodlivým HFCS (high fructose corn syrup).

Vitamín C (kyselina L-Askorbová)

Kyselina L – askorbová je potřebná pro růst a obnovu tkáně. Je to antioxidant, který pomáhá odstranit z těla škodlivé volné radikály. Je nevyhnutnou součástí zdravých enzymatických reakcí, posiluje stěny cév, pomáhá absorbovat železo a posiluje imunitní systém organismu.

Tento produkt není určen pro diagnózu, prevenci, nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění.