KILLER BEVERAGES

BAD SEX KILLER

  • prvotřídně přírodní osvěžující nápoj pro sexuální zlepšení
  • určen pro dobré životní podmínky a každodenní použití
  • unikátní kombinace speciálně vybraných biologicky aktivních přírodních složek se silnými antioxidačními účinky

SLOŽENÍ

voda, 24% ovocných šťáv z koncentrátu (granátové jablko, grapefruit, citrón, bez černý, acerola, mrkev, rybíz černý), glukozo-fruktozový sirup, oxid uhličitý, 2% rostlinné výtažky (guarana, zelená káva, maté, acai, skořice, zázvor, klanopraška čínská, hlíva ústřičná, ženšen), L-arginin, kyselina citronová, vitamín C (kyselina L-askorbová) niacin B3 (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin), Pasterizováno.

 

Výživové údaje na 100 ml

Energetická hodnota 54kj/13kcal
Tuky <0,1g
z toho nasycené mastné kyseliny 0g
Sacharidy 3g
    z toho cukr 3g
Bílkoviny 0,15g
Sůl <0,001g

Obsahuje vitamíny

Vitamín C (100ml) 32 mg
Vitamín B6 (100ml) 0,56 mg
Niacín (100ml) 6,4 mg
Vitamín B1 (100ml) 0,44 mg

JAK TO FUNGUJE

BAD SEX KILLER podporuje vaše sexuální uspokojení, libido a vytrvalost. Účinky BAD SEX KILLER jsou tvořeny synergickými účinky všech vybraných vysoce kvalitních ingrediencí, které kombinují své vlastnosti a navzájem se doplňují. BAD SEX KILLER obsahuje také několik afrodiziak, silné antioxidanty podporující kardiovaskulární systém a krevní oběh a další látky ke zlepšení sexuální výkonnosti.

H₂O
Alpská voda

Přírodní pramenitá voda z rakouských Alp obsahuje blahodárné hladiny vápníku a hořčíku a velmi nízkou hladinu dusičnanů, dusitanů, sodíku. Vzhledem k vysoké kvalitě a čistotě je doporučován lékaři pro dětské výživové programy i pro lidi s onemocněním srdce a ledvin.


TŘEŠEŇ ACEROLA

Třešeň Acerola obsahuje vysoké hladiny vitaminu A, kyseliny listové, vitamínu C a draslíku. Vitamin A zlepšuje naše vidění a odstraňuje volné radikály z těla. Vitamin C opravuje tkáně a pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním a rakovině. Draslík nacházející se v třešní v acerole reguluje krevní tlak a srdeční funkce a může dokonce zvýšit naši náladu. Antokyany, které se v třešní vyskytují, obsahují protizánětlivé vlastnosti, které mají podobné účinky jako aspirin, ibuprofen a další léky proti bolesti.


GRANÁTOVÉ JABLKO

Granátové jablko obsahuje četné antioxidanty, minerály a vitamíny podporující zdraví. Je bohatým zdrojem rozpustných a nerozpustných vlákniny, o nichž je známo, že napomáhají hladkému trávení a zácpě. Je také dobrým zdrojem antioxidačního vitaminu C, který pomáhá tělu rozvíjet odolnost proti infekčním agens a odstraňovat škodlivé volné radikály, mnoho životně důležitých skupin vitamínů B-komplexu, jako je kyselina pantothenová (vitamin B-5), foláty, pyridoxin a vitamin K a také minerály jako vápník, měď, draslík a mangan.


Vitamín C

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, na snížení únavy a vyčerpání


Thiamine (Vitamín B1)

Thiamin přispívá k normální psychologické funkci, k normální činnosti nervového systému a k normální funkci srdce


ČERNÝ RYBÍZ

Celkově bylo prokázáno, že černý rybíz má zdravotní přínosy včetně protizánětlivých, antioxidačních a snižuje účinky artritidy. Černý rybíz je velmi bohatý na mnoho fytonutrientů, antioxidantů, vitamínů, esenciálních mastných kyselin a minerálů (významné množství vitaminu B6, vitaminu E, draslíku, mědi a rozpustné vlákniny).

GUARANA

Guarana pochází z amazonského pralesa, kde ji kmeny používaly jako energetické tonikum s afrodiziakálními vlastnostmi, menstruační stimulant, pro duševní bystrost a jako prostředek pro dlouhodobou paměť. Podle nových výzkumných studií podporuje trvalou energii a duševní bdělost bez nervozity nebo napětí. Guarana se tradičně používá při bolestech hlavy a migrénách. Guarana obsahující silné antioxidační kapacity se používá také k tonizaci, vyvážení a posílení srdce jako čistič krve a také jako přírodní spalovač tuků.

 

Niacin (Vitamín B3)

Niacin přispívá k normální činnosti nervového systému, k normální psychologické funkci, k udržení normálních sliznic, k udržení normální pokožky

 

 

 

 

Vitamín B6 (Pyridoxin)

Vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální činnosti, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální činnosti nervového systému a k normální psychologické funkci

ZDROJ VITAMINŮ

Díky všem přírodním ingrediencím obsahují naše nápoje bohatou škálu vitamínů a antioxidantů, které jsou nezbytné pro naše tělo.

ZDRAVÍ STŘEV

Všechny naše nápoje jsou snadno stravitelné a přispívají ke zdravým vnitřnostem.

PRO ZDRAVÍ

Včetně bezpečných biologicky aktivních látek, jako jsou esenciální aminokyseliny, enzymy, bylinné hormony, vláknina a flavonoidy.

SNÍŽENÍ TUKU

Bezpečná podpora přirozených metabolických procesů v těle.