KILLER BEVERAGES

Stress Killer

  • snižuje stres
  • relaxační účinek
  • doložena klinickými testy
  • bylinná chuť

SLOŽENÍ

voda, čekanková vláknina, přírodní bylinné aróma, oxid uhličitý, citronový extrakt, 0,08% meduňka extrakt (Melissa officinalis), 0,06% výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), 0,02% chmelový extrakt (Humulus lupulus), hořčík, antioxidant: kyselina L-askorbová, vitamín B3, B6, B1. Pasterizováno

Výživové údaje na 100 ml

Energetická hodnota 16kj/4kcal
Tuky 0g
z toho nasycené mastné kyseliny 0g
Sacharidy 2g
      z toho cukry 0,5g
Bílkoviny <0,1g
Sůl <0,001g

Obsahuje vitamíny

Vitamín B1 (100ml) 0,16 mg
Vitamín B6 (100ml) 0,9 mg
Niacin (100ml) 2,4 mg

JAK TO FUNGUJE

Přírodní relaxační a antistresový nápoj s příjemnou bylinkovou chutí, výtažky z bylin a vitamíny.


Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná podobná Shiitake je bohatá na polysacharidy 1,3-D-beta.glukan a 1,6-Dbeta-glukan, které jsou známé díky široké škále zdravotních účinků. Stimuluje imunitní systém a je zkoumán s ohledem na prevenci virových onemocnění a rakoviny. Mají silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a jsou prospěšné pro kardiovakulární systém.


Niacin (Vitamin B3)

Niacin přispívá k normálnímu fungování nervového systému, k normální psychologické funkci, k udržení normálních sliznic, k udržení normální pokožky


Thiamine (Vitamin B1)

Thiamin přispívá k normální psychologické funkci, k normální činnosti nervového systému a k normální činnosti srdce


Citronový extrakt

Kromě vitamínu C obsahuje citronový extrakt také sloučeniny éterických olejů, jako je limonen, γ-terpinen a citral. Bylo zjištěno, že tyto sloučeniny inhibují hladiny kortikosteronu v séru a hladiny mozkových monoaminů, což jsou ukazatele stresu v mozku. Bylo zjištěno, že meduňka má uklidňující účinek na mozek a může pomoci zbavit se vyčerpání a nervozity.

H₂O
Alpská voda

Přírodní pramenitá voda z rakouských Alp obsahuje blahodárné hladiny vápníku a hořčíku a velmi nízkou hladinu dusičnanů, dusitanů, sodíku. Vzhledem k vysoké kvalitě a čistotě je doporučován lékaři pro dětské výživové programy i pro lidi s onemocněním srdce a ledvin.


Vitamin B6 (Pyridoxin)

Vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální činnosti, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální činnosti nervového systému a k normální psychologické funkci


Čekanková vláknina


Citronová Melissa

je důležitá prebiotická vláknina, která podporuje růst zdravých bakterií ve střevech. Kromě toho může mít mírný účinek na hladinu cukru v krvi, inzulínovou rezistenci a triglyceridy v krvi. Vláknina čekanky má nulový glykemický dopad na hladinu cukru v krvi, takže je chytrou volbou pro lidi, kteří dodržují nízko glykemickou dietu nebo hubnutí. Podporuje vyšší absorpci vápníku.

ZDROJ VITAMÍNŮ

Díky všem přírodním ingrediencím obsahují naše nápoje bohatou škálu vitamínů a antioxidantů, které jsou nezbytné pro naše tělo.

ZDRAVÍ STŘEV

Všechny naše nápoje jsou snadno stravitelné a přispívají ke zdravým vnitřnostem.

PRO ZDRAVÍ

Včetně bezpečných biologicky aktivních látek, jako jsou esenciální aminokyseliny, enzymy, bylinné hormony, vláknina a flavonoidy.