Na konci ledna se konal 24. Kongres Samoška, kde se pravidelně setkávají odborníci z maloobchodního trhu a seznamují se s novinkami a trendy. Tentokrát se akce konala v Olomouci a my jsme byli s Alcohol Killerem u toho a představili jsme náš funkční nápoj, který pomáhá tělu až o 40 % rychleji odbourávat alkohol v rámci doprovodného programu.

„Účast na Samošce byla premiérou nejenom pro mě, ale také pro naši firmu, která se kongresu účastnila jako partner. Vím, že nyní je ještě brzy na hodnocení, ale věřím, že se nám podařilo účastníky zaujmout a vážně uvažuji o účasti na další akci,“ zhodnotil Výrobce a dovozce do ČR Ladislav Marek ze společnosti Libra Corporate Services.

Věříme, že Alcohol Killer oslovil odborníky a až se s ním setkají ve velkoobchodech, bude pro ně jasnou volbou!

Často se nás ptáte, kde si můžete Alcohol Killer koupit. V této chvíli ho najdete například v maloobchodní síti rychlého občerstvení Burrito Locco nebo vám ho Svět bedýnek doveze až domů.

Zaujímá také místo v zavedených velkoobchodech s nápoji a potravinami jakými jsou maloobchody a velkoobchody JIP – Potraviny, velkoobchod a nápoji Vrtal s.r.o. s 10 specializovanými prodejnami či velkoobchod Rojal s.r.o. a Ratio.